X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitesinin Önemi

AnasayfaYazılarWeb YazılımWeb Sitesinin Önemi

Internet sayfası özellikle işletmeler ve kurumsal kimliğini meydana getirmeye çalışan şirketler açısından iyi tasarlanmış bir tanıtım aracıdır. Internet sayfası bu yüzden büyük örutubet taşımaktadır. Internet sayfaları sizin internette görünen yüzünüzdür. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar; ürün, hizmet ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi web siteniz yardımıyla elde eder. İyi tasarlanan bir web sitesi sizi daha güçlü ve güvenli göstermektedir. Itimat duygusu hisseden ziyaretçiler, ürün ve hizmetlerinizden yararlanmak için sizinle iletişime geçerler. Itimat ve güven vermeyen bir web site ise, şirket itibarınızı da zedeler. Bu yüzden web sitesinin önemi konusu, firmanız için çok daha fazla örutubet kazanmaktadır.

Web sitesinin önemini özetlemek gerekirse şu ifade doğru olacaktır; 'Web siteniz, sizin dijital vitrininiz veya ofisinizdir.'

Özellikle kurumsal bir firmaysanız web sitenizin niteliği çok daha fazla önem kazanmaktadır. Kurumsal web tasarım hakkında yazdığımız blog yazımızı inceleyerek neden kurumsal internet sayfası yaptırmalısınız ve bu anlamda kurumsal web tasarımı öteki web site türlerinden farklı kılan noktalar nelerdir, bunları öğrenebilirsiniz.

Her işletmenin kesinlikle reklama ihtiyacı vardır. Web siteleri en ekonomik ve en fazlaca geri dönüş elde eden reklam çalgılarından biridir. Internet sayfası olan bir şirket ürün ve hizmetlerini daha çok kitleye lanse eder. Sergilemek istediği ürün yada hizmet hakkında detaylı bilgiyi halka verir. Yalnız çevrenize değil, il bazında hatta başka ülkelere dahi satış yapabilmenize olanak sağlar. Çok kısa sürede kendini amorti ederek işletmenizi kara geçirir. Ancak sitenizin iyi optimize edilmiş ve bulunabilir olması gerekmektedir. Arama motorlarında bulunmayan bir internet sayfası internet üzerinde size hiç bir getiri sağlamaz. Aramalarda ne olursa olsun ürün ve hizmetlerinizle alakalı kelimelerde bulunmanız gerekmektedir. Şirket adı ile sonuçlarda yer almanız işletmenize birşey kazanmıştırrmaz.

Bir iş yeri açacak maddi imkana sahip olmayan yahut hizmete dayalı bir işi olan kişiler bir web sitesiyle bu sorunu çözebiliyor. Böylece arz talep meselesine en ergonomik çözümü bulmuş oluyorlar.

Sizi doğru ve olması gereken bir şekilde arama motorlarında temsil eden bir web site, bir tek marka saygınlıkını artırmakla kalmaz, milyonlarca sayıya ulaşan internet kullanıcısının da size ulaşabilmesi için açık kapı bırakmış olursunuz.

Eğer bir web siteniz var ise daha büyük kitlelere ulaşmanız hayal değil!...

Sizlerin de firmanızı en iyi yansıtacak bir web sitesine ihtiyacınız varsa 17 yıllık tecrübesine binlerce kaliteli web site projesi sığdıran Ceviz Bilişim ile kesinlikle görüşün.

Kafanızda olan şeyi bizlere aktarın yada birlikte istekleriniz doğrultusunda dijital yol haritasını biz çıkaralım.

Derhal bizimle bildirişime geçmek için buraya, dijital hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için buraya tıklayın!


Top